Mesaj gönder
Ana sayfa

Nanjing Dihuai Electronic Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Nanjing Dihuai Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanjing Dihuai Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Uzaktan kumanda kaliteli, sağlam ve dayanıklıdır ve kullanımı kolaydır.Satıcının hizmeti çok iyi, özellikle teknik personel sorunu her an çözebiliyor.

—— Amjad Baker

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Doğrudan üretici tarafından satılıyor!

  Üç yıllık garanti!

   

  Nanjing Dihuai Electronic Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

  Nanjing Dihuai Electronic Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

 • OEM / ODM

   

  Nanjing Dihuai Electronic Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

  İster Asya'da, ister Kuzey Amerika'da, ister Avrupa'da, isterse de diğer ülkelerde, uzun yıllar boyunca küresel akranlar için yüksek kaliteli işleme hizmetleri sağladık.Ve OEM/ODM işbirliği modeli şirketimizin uzun vadeli gelişimi için temel bir strateji olmuşturÜrün parametrelerini, etiketleri, ambalajı, kılavuzları ve teslimat süreçlerini müşteri gereksinimlerine göre özelleştirin ve müşteri gereksinimlerine göre sıkı kalite denetimleri yapın.

 • Ar-Ge

  Nanjing Dihuai Elektronik Teknoloji Şirketi, 5 milyon yuan kayıtlı sermayesi ile endüstriyel kablosuz uzaktan kumanda üreticisidir.Çinli endüstriyel kablosuz uzaktan kumanda endüstrisi şirketi, endüstriyel uzaktan kumanda ürünleri, endüstriyel sınıf akıllı otomasyon ürünleri, endüstriyel sınıf IoT yazılım ve donanım ürünleri, Ar-Ge,Endüstriyel sınıf elektronik ürünlerin tasarımı ve satışıŞirketimiz teknolojik, endüstriyel dereceli kablosuz akıllı otomasyon ürünlerinin tam yelpazesini yaratmak için tutkulu.Kıdemli araştırma ve geliştirme ve tasarım ekibi uzun zamandır araştırma ve geliştirme, otomatik akıllı kontrol ürünlerinin tasarımı, uygulanması, tanıtımı ve hizmetleri.Avrupa, Amerika, Afrika, vb. Ülkeler ve bölgeler. Şirketimiz tasarım, araştırma ve geliştirme, satış ve hizmetin tam bir sistemini oluşturdu.

   

  Doğrudan üretici tarafından satılıyor!

  Üç yıllık garanti!

İletişim bilgileri
Nanjing Dihuai Electronic Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Zhu

Tel: +8618120197560

Faks: 86-025-5882-9997

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)