Mesaj gönder
Sertifika
Çin Nanjing Dihuai Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Nanjing Dihuai Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Uzaktan kumanda kaliteli, sağlam ve dayanıklıdır ve kullanımı kolaydır.Satıcının hizmeti çok iyi, özellikle teknik personel sorunu her an çözebiliyor.

—— Amjad Baker

Ben sohbet şimdi

On yollu tek hız anahtarı endüstriyel uzaktan kumanda

On yollu tek hız anahtarı endüstriyel uzaktan kumanda
On yollu tek hız anahtarı endüstriyel uzaktan kumanda On yollu tek hız anahtarı endüstriyel uzaktan kumanda On yollu tek hız anahtarı endüstriyel uzaktan kumanda On yollu tek hız anahtarı endüstriyel uzaktan kumanda

Büyük resim :  On yollu tek hız anahtarı endüstriyel uzaktan kumanda

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: DKLD
Sertifika: CE
Model numarası: DH-09
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 takım
Ambalaj bilgileri: İçinde PE Köpük bulunan ihracat standardı Karton Kutu
Teslim süresi: 10 gün
Ödeme koşulları: Akreditif, T/T
Yetenek temini: Haftada 100 set

On yollu tek hız anahtarı endüstriyel uzaktan kumanda

Açıklama
Veri Arayüzü: RS-232/RS-485/CAN Boyut: 210*85*50mm
Malzeme: Paslanmaz çelik Çalışma sıcaklığı: -25°C~+60°C
Güç kaynağı: AC/DC Protokol: Modbus/CANopen/Profibus
Ağırlık: 0.8KG Renk: Siyah

10 yollu tek hız anahtarı endüstriyel uzaktan kumanda, düğme metni tanımlama: Yukarı, Aşağı, Doğu, Batı, Güney GÜNEY, Kuzey, 1, 2, 3, 4, başlat, acil durdurma, güç gösterge ışığı (GÜÇ), sinyal gösterge ışığı (SİNYAL);

Ana işlev:Ekipmanın çalışmasını yukarı, aşağı, doğu, batı, kuzey, güney, 1 ve 2, 3 ve 4 modlarında, genellikle yavaş hareket modunda, yukarı ve aşağı kilitleme, doğu-batı kilitleme, kuzey-güney kilitleme, 1 ve 2 kilitleme ve 3 ve 4 kilitleme.

Ürün vurgusu:Her bir uzaktan kumanda vericisi ve alıcısı arasındaki benzersiz tanımlama kodlarıyla, yüz milyonlarca sete ulaşan, asla tekrar etmeyen ve karşılıklı girişimden ve potansiyel girişimden kesinlikle kaçınan iyi parazit önleme performansı.Ve uzaktan kumanda 50-256 adede kadar frekans noktasına sahiptir ve aynı ortamdaki her set ayrı frekans noktalarıyla yapılandırılabilir.Kimlik tanımlama kodunun benzersizliği göz önüne alındığında, frekans noktaları örtüşse bile, güvenlik ve güvenilirlik sağlanarak birbirleri üzerinde herhangi bir etki olmayacaktır.

kullanım:4 noktalı anahtarlama değeri dahilinde vinç, gezer vinç, vinç, elektrikli vinç, portal vinç, konsol vinç, portal vinç, liman vinci, rıhtım vinci, gemi vinci, köprü dikme makinesi, kiriş kaldırıcı vb. asansörler, kaldırma platformları, vinç, motorlar, plaka makasları, kum ayırıcılar, beton pompaları, elektrikli düz arabalar, endüstriyel fırın kapıları, vinç vinçleri vb.

Teknik parametreler:100 metre uzaktan kumanda mesafesi, 250 metre, -35 ° - +75 ° çalışma sıcaklığı, verici güç kaynağı 3 No. 5 4,5V kuru pil, alıcı terminali geleneksel çalışma voltajı 12-24V AC/DC, diğer voltajlar AC220V veya AC380V vb., harici trafo voltajı dönüştürme yoluyla uyarlanabilir.

Model ve konfigürasyon talimatları:Bu makine modeli standart olarak 1 verici ve 1 alıcı ile gelir.Verici anteni yerleşiktir ve alıcı, dağıtım kutusunun dışına takılan ve alıcının içine takılan harici bir uzatılmış vantuz anteni (1 metre uzunluğunda besleyici) ile donatılmıştır.

On yollu tek hız anahtarı endüstriyel uzaktan kumanda 0

On yollu tek hız anahtarı endüstriyel uzaktan kumanda 1

İletişim bilgileri
Nanjing Dihuai Electronic Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Zhu

Tel: +8618120197560

Faks: 86-025-5882-9997

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)